czwartek, 13 września 2012

XIX KONECKI MARATON ROWEROWY - 07. - 09. września 2012

Na XIX Konecki Maraton Rowerowy do Sielpi wybrała się piętnastka rowerzystów naszej sekcji ; Grażynka Matusiak, Monika Parol, Agnieszka Wadas, Halinka Siemiątkowska, Jerzy Matusiak, Julian Lisowski, Tadeusz Mission,  Leszek Matusiak, Paweł Wadas, Paweł Nowak, Dominik Kiełczewski, Michał Belka, Mateusz Michalak, Janusz Kornacki i ja.

Zbiórka pod MCK o 6,15, dla niektórych to za wcześnie, Dominik wstał pewnie o 6,10 i gonił nas, gdyż spod MCK wyjechaliśmy do Grodziska aby załapać się na miejscówkę do Warszawy, na zachodnim a stamtąd pociągiem do Radomia, potem już na kołach do Sielpi.

trochę poszukiwania właściwej drogi
trochę przegięcia, przeciążenia...
trochę odpoczynkui dotarliśmy do Sielpi. Przekręciliśmy 83 km. Po zapisach, zakwaterowaniu, udaliśmy się nad zalew na rybkę. Jutro rajd.

Na trasę rajdu wyruszyliśmy wspólnie z grupą z Kielc (moich znajomych Bożenki i Jurka) oraz grupą ze Skarżyska Kamiennej. trasa 75 km, wyszło 83. Po drodze zwiedziliśmy rezerwat Niekłańskie Piekło i do Sielpi wróciliśmy przez Niebo i Piekło (tak więc oba miejsca na przyszłość już odwiedziliśmy)

Wieczorem znów poszliśmy na rybkę, potem na ognisko, a rano wspólne śniadanko. Następnie uroczystości medalowe i nagrody specjalne. Najliczniejszą grupą była STR Milanówek, a najliczniejszą rodziną Matusiaki.
Powrót do Skarżyska Kamiennej na rowerach - 58 km, następnie pociągiem do domu.