poniedziałek, 13 maja 2019

Ostre rżnięcie

Nazwałem ten wyjazd "Masakra piłą mechaniczną 3", z jakiegoś filmu ale po obejrzeniu premiery tego odcinka w Pogorzałkach tytuł uległ zmianie i aktualny to "Ostre rżnięcie".
(nie wpisywać jednak w google tego tytułu bo może wyskoczyć coś innego, po prostu str milanówek i pojawi się nasza niesamowita wycieczka).
Odwiedziliśmy niesamowitego mistrza w rżnięciu piłą, obejrzeliśmy jego dzieła, wysłuchaliśmy niesamowitych opowieści, no cóż robiii wrażenie. Zaraz po powrocie do Milanówka opowiedzieliśmy o naszej wizycie komu trzeba i jest szansa, że mistrz "ostrego rżnięcia" pojawi się w Milanówku z pokazem, a jego rzeźba stanie w naszym mieście. Już wiele Jego dzieł zdobi miasta, instytucje i firmy a jak się dowiedzieliśmy podczas wizyty u mistrza, za dwa lata na Wawelu stanie drewniany, trójgłowy smok  spod Jego piły.
Drzewo już czeka.


I tak się najarałem tym rżnięciem, że nie wspomniałem o innych atrakcjach niedzielnej wycieczki.


Odwiedziliśmy już znane nam stawy Św, Anny, gdzie rozdano pierwsze medale tej edycji, (nie złoto, srebro i brąz, a mniejszy, większy i największy, tak w ramach niedzielnych wyliczanek). Meta też była atrakcją, miejska impreza poświęcona polskim muralom, a przy okazji koncert i  potańcówka, niestety tu już deszcz schlapał nieco imprezę, ale będzie co wspominać, i może w Milanówku ponownie zobaczymy Andre.
Na więcej foto zapraszam do Galerii 2
A poniżej info o niedzieli z termami.

Mszczonów - Rajd na orientację

Dla osób, które nie jadą do Inowrocławia propozycja na niedzielę 19 maja. Tradycyjny Rajd na Orientację z termami Mszczonów. Zapisy e - mailem do 15 maja  (środa) do godz.16.
W karcie zgłoszenia wpisać na górze STR Milanówek, aby być w jednej grupie.
Karta do pobrania tutaj
Zgłoszenia proszę wysyłać indywidualnie na adres
info @weekendztermami.eu
Zbiórka pod termami we Mszczonowie o 8,30
 (proszę o wpis w komentarzach kto się zapisał)