sobota, 18 listopada 2017

SYLWESTROWA PROPOZYCJA

Sezon rowerowy teoretycznie minął, prócz rowerów STR lubi też potańczyć, pobawić się, propozycja wspólnego Sylwestra już jest.
   Mamy salę,  to już pewne 
w urzędzie Miasta w Milanówku, ul. Spacerowa 4.
Proszę o zgłaszanie się chętnych do wspólnej sylwestrowej zabawy (lista w dziale informacje - można dopisać partnerkę czy partnera), zapraszam tych co już nie jeżdżą, którzy byli tylko raz, wszystkich którzy i na dwóch kółkach ale i w nogach czują pedały i dance. Będzie zabawa, będzie się działo. Zapraszam również rowerzystów zaprzyjaźnionych z STR.

Zabawa przewidziana od  20,00 do 5,00 - (wpisowe 30 zł - naczynia, obrusy, napoje zimne i gorące, szampany, chleb, sprzątanie, dekoracja) - uczestnicy przynoszą "koszyczek z żarciem i trunkami" , dobry humor, i nogi do tańca. Zapisy do 17 grudnia.

Konferencja współpracy międzysektorowej z udziałem STR

18 listopada w Milanówku wzięliśmy udział w Konferencji Współpracy
Międzysektorowej - cóż to takiego? Otóż różne grupy, stowarzyszenia, formalne i nie prezentowały swoje osiągnięcia i plany. My też, jako STR, wygłosiłem jakąś tam mowę o naszej działalności (wypadła podobno bardzo dobrze, to tak podsłuchane od innych), trochę zdjęć w tle, naszej historii, w każdym razie się zaprezentowaliśmy. Pomogli mi w tym - Zosia O, Michał i Ludwik, którzy wspierali mnie na spotkaniu. Mam nadzieję, że owoce będziemy zbierać później, a tym czasem w międzyczasie udało się załatwić coś jeszcze, o tym w poście powyżej, a o konferencji można będzie poczytać na stronach Milanówka czy portalach internetowych wokół.
zdjęcie ze strony MCK Milanówek