niedziela, 21 maja 2017

wyjazd na Zlot do Pieczysk - Gryf Bydgoszcz

26 maja (piątek) ruszamy pociągiem z Milanówka godz.11,22, na Zachodniej przesiadka do
Bydgoszczy pociąg TLK Wieniawski  odjazd godz.12,35 - w Bydgoszczy będziemy o 15,39. (kupcie wcześniej bilety - ja już kupiłem).
Transport rowerów - rowery oraz bagaż zabiera Michał Raszyn samochodem i dostarczy je do Bydgoszczy, rowery należy dostarczyć do mnie w czwartek (25.05) wieczorem lub w piątek (26,05) do godz.10,30.
Z Bydgoszczy do Pieczysk jedziemy rowerami - 32 km.
(ci co jadą samochodem umawiają się indywidualnie)
Powrót w niedzielę (28.05) - rowerami do Bydgoszczy, rowery samochodem do Milanówka, my pociągiem ok .16 z Bydgoszczy do Warszawy, w domu przed 20,00.

Rekordowy rajd ulicami Milanówka

To już 16 rajd ulicami Milanówka. Tym razem rekordowy - uczestniczyło 420 rowerzystów (poprzedni rekord - to 252, pobity niesamowicie). Tegoroczny rajd był połączony z Dniem Sportu w Milanówku, do tego wspaniałe odblaskowe koszulki, impreza na kąpielisku miejskim i pogoda, stąd i rekord.

Oczywiście pomagała Policja i Straż Miejska, ale debiutowała grupa STR uprawniona do kierowania ruchem - się spisała. Rajd jeden z krótszych - tylko 11 km, ale zablokowaliśmy całe miasto, wyglądało wręcz jak masa krytyczna. I finał na kąpielisku - napoje, lody, gadżety rowerowe w ramach Kampanii - Rowerowy
Milanówek, gry, zabawy i pokazy - rowerowe i motorowe. O ile do skoków rowerowych już się przyzwyczailiśmy, jest co podziwiać, to okazało się, że ci na motorach przebili wszystko, dali pokaz naprawdę wspaniały.


Ja troszkę mniejszy, ale przewiozłem Panią
Burmistrz na tandemie, i mam nadzieję, że władza jak i mieszkańcy byli zadowoleni z tego połączenia dnia sportu z rajdem rowerowym. Mam nadzieję, że będziemy to kontynuować.

(zapraszam do galeri zdjęć)