poniedziałek, 15 października 2018

Zakończenie sezonu 2018

Zwycięzcy sezonu 2018


14 października oficjalnie zakończyliśmy sezon 2018.
Była krótka wycieczka, nawet nie wiem ile nakręciliśmy, ale już od początku byliśmy myślami na końcowej uroczystości. Ale myśli, myślami wycieczka, wycieczką.

Odwiedziliśmy Muzeum Motoryzacji w Otrębusach, niesamowita kolekcja aut, i nie tylko, unikatowe pojazdy i do tego z przewodnikiem, dzięki któremu (której) mogliśmy się bliżej zapoznać z wybranymi eksponatami. Samo Muzeum jako budynek, otoczenie, ekspozycja w środku pozostawia wiele do życzenia, tak olbrzymia kolekcja zasługiwała by na więcej, ale cóż. Tak blisko, a niewiele osób z nas tam było, dzisiaj zaliczyliśmy i chyba warto. Oryginalny Rudy 102, auta Cyrankiewicza, Bieruta i ZIS podarunek Stalina, najstarszy samochód w Polsce z 1897 roku, amerykańskie krążowniki szos z lat 60 i wiele, wiele innych, ponadto rowery, motocykle, wózki dziecięce, wszystko co na kołach, nawet PRL-owski saturator...

I wreszcie to na co czekamy cały rok, podsumowanie sezonu, dekoracja najlepszych i końcowy piknik. I choć tradycyjnie najlepsza dwudziestka otrzymuje medale, najaktywniejsi Puchary, to zwycięzcami są wszyscy co z nami kręcą, a jest coraz więcej aktywnych i to cieszy. Nie zabrakło też tradycyjnych nagród, a tę główną odebrała Tereska - królik, który od dziś nazywa się Puszek, trafił w dobre ręce i ma się dobrze.


Medale i Puchary dla najaktywniejszych wręczała Burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska i koordynator sportu w Milanówku Włodek Filipiak.


Najaktywniejsi w tym roku to Lidka i Ludwik, zaliczyli największą liczbę rowerowych imprez STR. Gratulacje !
Nie mnie oceniać jak wypadło zakończenie, gdyż odbywało się u mnie, można skomentować. Cieszyła duża frekwencja, dobre humory i zapraszam do Galerii 2 na relację foto.