niedziela, 7 stycznia 2018

STR-owy Sylwester

Pierwszy STR-owy Sylwester odbył się w Milanówku, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta - brzmi dumnie (dziękujemy Pani Burmistrz za udostępnienie sali) - a czuwały nad nami Anioły profesora Jana Szczepkowskiego.
Przepraszam za zbyt późną relację, ale lepiej późno niż wcale, ważne, że zdążyłem jeszcze w karnawale. Czekałem na zdjęcia, ale jak się okazało, tych było mało. Widać ludzie się bawili i zdjęć nie robili. (no ale coś tam przyszło)
Sylwester STR-owy nie do końca, wszak my sekcja gościnna, przybyła też grupa inna - Vagabundus z Warszawy, trochę przyjacieli, i tak żeśmy się razem spięli, że Zorba to była pestka, za to Polonez, to Laska Nebeska. Płci pięknej było aż nadto, było w czym wybierać, przepiękne stadko. Do dwunastej jak z bicza strzelił, Abba i Kaya i szampan wystrzelił!
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
No, ale nie tylko się piło i tańczyło, SIE WALCZYŁO ! Raz konkursy, raz tańce, bawi się rowerowa elita, i ani się człowiek obejrzał a tu świta. Noc ta jakaś krótka była, bardzo szybko się skończyła.
No, ale nie mnie to oceniać, jak było, proszę w komentarzach nadmieniać. Ja tam tylko byłem, jadłem bigos, cytrynówkę piłem, bardzo dobrze się bawiłem.
trochę więcej foto tutaj , jak coś jeszcze przyjdzie się dołączy.
i się  dołącza foto 2 kliknij