sobota, 21 września 2013

od przedszkolaka do seniora

Tradycyjnie we wrześniu odbywały się Mistrzostwa Szkół z Milanówka, w zeszłym roku doszły przedszkolaki, w tym roku seniorzy... tak więc impreza się rozszerza.
Jak to teraz nazwać - Mistrzostwa Szkół w terenowych wyścigach kolarskich ?
A gdzie Mikołaj, czy Justynka z przedszkola, gdzie Halina i Jan spośród seniorów ?
Po prostu Wyścigi terenowe o, w, czy dla. w Milanówku - pełna nazwa w przyszłym roku.

Nazwa, nazwą emocji nie brakowało. Mistrzostwa Szkół też były.
Zwyciężyła szkoła nr. 3 na Żabim Oczku, zarówno w podstawówce jak i w gimnazjum.
Organizatorem zawodów był dział sportu Milanowskiego Centrum Kultury. Burmistrz Miasta Milanówka i nasza sekcja STR Milanówek, ale najważniejsi w tym wszystkim sami uczestnicy od przedszkolaka do seniora. Gratuluję zwycięzcom, ale najbardziej tym co nie stanęli na pudle, wszyscy walczyli wspaniale.
Do zobaczenia za rok.

W galerii  zdjęć pełen przegląd Terenowych Wyścigów na Turczynku.
 Zawody sportowe mają to do siebie, są zwycięzcy i pokonani.
Gratuluję ci Marcin, nie przejmuj się Zuzia w przyszłym roku będzie lepiej, Kuba walczyłeś wspaniale, no cóż trochę zabrakło, Janek wiem że marzyłeś o złocie, a tu znowu srebro, jak dobrze pamiętam trzeci raz, nieprawda, że do trzech razy sztuka- walcz...


ps. Ja też walczyłem, wywalczyłem ten najmniejszy klocek na pudle, ale jak fajnie się tam stało, nogi przestały boleć po morderczym wyścigu i , i dobra koniec.
Dziękuję Agnieszce, Monice, Marcie, Michałowi, Jarkowi za pomoc w organizacji.
Dziękuję zawodnikom za liczny udział i sportową walkę. Maja Włoszczowska pewnie tego nie widziała, ale może kiedyś jak my teraz jej nazwisko kojarzymy ona skojarzy - Magnuszewski, Kawa, Szymańska, Nowak, Miazek, Staszkiewicz .... z Milanówka.