piątek, 28 sierpnia 2015

Dzień Sportu w Milanówku

Szanowni Państwo:
Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w DNIU SPORTU, który odbędzie się 30 sierpnia br. (niedziela) na Stadionie Miejskim i Skateparku przy ul. Turczynek 8 w Milanówku. Pod hasłem „Wysokie Loty 2015” Dział Sportu Milanowskiego Centrum Kultury przygotował szereg podniebnych atrakcji.
Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli m.in. kibicować zawodnikom biorącym udział w Mistrzostwach Polski w Dirt Jumping MTBMX, w turnieju piłki nożnej, a także podziwiać „walki powietrzne” modeli samolotów. Przez cały dzień będzie też można wziąć udział w pokazach i prezentacjach klubów sportowych, tanecznych oraz fitness, a także zapoznać się z szeroką ofertą sportową w Milanówku i okolicach w nadchodzącym roku szkolnym.
Milanówek po raz pierwszy będzie żegnać wakacje na sportowo. Celem organizowania takiej formy imprezy jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z programem atrakcji i do zobaczenia w niedzielę!
Z pozdrowieniami,

Maciej Klimowicz
Zespół ds. Komunikacji Społecznej | Urząd Miasta Miasta Milanówka


 I dobrze byłoby się tam zaprezentować, zapraszam w strojach ludowych, na rowerach (wpuszczą) o godz. 14,30
                                               Adam

Bądźcie grzeczni !

Do nieustających pozdrowień z Nowej Zelandii  dołączam dwa zdjęcia.Jedno świadczy o tym,ze Nowozelandczycy to nie tylko rugby,cricket i golf ,ale i rowery.


Drugie pokazuje dziw natury obecny w mieście Rotorua i jego
okolicy polegający na tym,że możemy  zobaczyć i dotykiem przekonać się jak ciepłe jest wnętrze Ziemi.Przez otwory w ziemi wydobywa się para wodna-w mieście jest ich kilka,para wylatuję też ze studzienek kanalizacyjnych,widoczne też są geizery i gotujące się błoto,dotykiem można sprawdzić ze ziemia jest rzeczywiście ciepła. A to wszystko w oparach siarkowodoru.  No cóż z tej perspektywy piekło rzeczywiście jest straszne.
Ja postanowiłem być od tej chwili grzeczny.

Do zobaczenia już wkrótce,
Krzysiek