wtorek, 22 maja 2018

Mariew - Biker Pub na niedzielę

W niedzielę 27 maja odwiedzimy Biker Pub koło Mariewa (dokładniej to Stanisławów) w Puszczy Kampinoskiej, miejsce bardzo przyjazne rowerzystom (politykom mniej, ale mniejsza o to, od polityki z daleka). A że Puszcza to i trochę hard rocka się przyda. Proponuję zajrzeć na znany wam dobrze niebieski szlak, choć kawałek. Od Zaborowa do Biker Pubu zrobimy pętelkę przez Trytew - Sadykierz - Truskaw Mały (niebieskim szlakiem).
Start MCK Milanówek godz. 10,00 

Proponowana trasa; Milanówek - Żuków - Rokitno - Kopytów - Witki - Zaborów - niebieski puszczański szlak - Truskaw Mały - Stanisławów, Biker Pub -  ok. 35 km z dychą po bagnach.
Powrót; Stanisławów - Borzęcin - Koprki - Domaniewek - Moszna - Brwinów - Milanówek - ok 25 km. Razem 60 + poprawka na moje wyliczenia.
W Biker Pubie jest tor łuczniczy, miało być strzelanie z łuku, i tor jest, ale właściciel odpowiedział mi, że trzeba mieć własny łuk, niestety takiego sprzętu nie posiadam, ale jest tam fajna knajpa, boiska do siatkówki i kometki, damy radę i bez łuku.

I jeszcze info na temat Kujawskiej Setki; W sobotę na rajdzie po Milanówku lub w niedzielę w Biker Pubie zbieram kasę na wyjazd do Gołaszewa w lipcu (85 +30 dodatkowy nocleg + 12 śniadanie = 127 zł) - lista zarejestrowana, zapisani w dziale informacje. 

A w sobotę Rajd po Milanówku, szczegóły w poście poniżej.