wtorek, 2 grudnia 2014

Zgłoszenia na wyjazd do Gruzji


W związku z tym, że najtrudniejszą sprawą wyjazdu do Gruzji są bilety lotnicze, otwieram listę chętnych na "Wyprawę po złote runo". Zarys wyprawy mniej więcej znany, korekty po zdobyciu biletów. Wyjazd planowany na czerwiec 2014 - czas trwania wyprawy 11-12 dni (konkretna data również uzależniona od biletów). 
A sprawa biletowa wygląda tak - im szybciej poznamy liczbę chętnych, tym większe pole manewru, a bilety lepiej "zdobyć" w nadarzających się promocjach niż kupić  bilet grupowy ze zniżką, która   i tak da dużo wyższą sumę. Czasu do namysłu więc niewiele, chętnych już dziś proszę o telefon (lista w dziale informacje), a  14 grudnia planuję spotkanie organizacyjne.

Ci którzy nabiorą chęci w późniejszym terminie, również mogą jechać, ale wówczas bilety należy zakupić na konkretny już ustalony dzień abyśmy mogli lecieć razem (a cenowo może być różnie, jak to w naszych liniach lotniczych bywa, i w maju można kupić taniej lot niż teraz, ale podobno im wcześniej tym lepiej, ale reguły nie ma, może okazać się odwrotnie)

szczegóły planowanej trasy