poniedziałek, 16 czerwca 2014

Rajd po Milanówku i terenowe wyścigi kolarskie

Odwoływane wyścigi terenowe, odwołany rajd po ulicach Milanówka, które nie zostały przeprowadzane
w poprzednim miesiącu z powodu obfitych deszczów, w końcu zostały przeprowadzone. Połączyliśmy obie imprezy 14 czerwca i wreszcie się udało, choć niewiele brakowało i mogliśmy nie dokończyć, znowu lunęło, ale tuż po zakończeniu.

Udział wzięły 134 osoby. Dzięki naszej policji, straży miejskiej i mocnemu zaangażowaniu STR trasę pokonaliśmy dość sprawnie, choć  niektórzy narzekali, dlaczego tak wolno. Ale było dużo małych
dzieci stąd takie tempo, Dystans od Polany na Starodębach do stadionu na Turczynku wyniósł 13 km.

Na stadionie na uczestników czekały lody, ciastka i napoje. Rozlosowana została również nagroda niespodzianka, a był nią tablet, który przypadł Michałowi z naszej sekcji.
Następnie  rozegrano terenowe wyścigi kolarskie w różnych kategoriach wiekowych, od tych najmłodszych po open. Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody i medale. Za rok powtórka, był to już XII Raj po Milanówku, który jest organizowany od 2002 roku.